הנסיך הירוק – הוכתר למלך צ'ארלס השלישי

הארגון לחקלאות אורגנית משתתף בצער הממלכה המאוחדת על מות המלכה אליזבת השנייה ומברך את המלך צ'ארלס השלישי על היבחרו. אנו מקווים להמשך פעילותו לקידום תחום החקלאות האורגנית והשמירה על הסביבה, כפי שהוא פועל החל מתחילת שנות השבעים.

החווה גלוסטרשייר שבבעלותו קיבלה אישור אורגני כבר בשנת 1985. תוצרת החווה משווקת תחת המותג Waitrose Duchy Organic. גם הגן בביתו בהייגרואוב, שפתוח לציבור, הינו אורגני.

בשנת 2020 עבר הנסיך מווילס לגידול עדר כבשים אורגניות בחוות  סאנדרינגהאם.

על פי פרסום בגרדיאן, ממאי 2021 הנסיך קורא לקידום חוות משפחתיות באנגליה ובעולם כולו, לעבור לשימוש בטכנולוגיות בנות קיימא  ואורגניות למען הבטחת עתיד סביבתי והקטנת נזקי משבר האקלים.

המלך צ'ארלס השלישי מדבר על מודעות לשמירה על הסביבה מאז נאומו הרשמי הראשון ב-1970. את ועידת האקלים האחרונה שנערכה בסקוטלנד ב-2021, פתח המלך, אז הנסיך מווילס, בקריאה לכל מנהיגי העולם להכפיל את ההשקעות במיזמים שמטרתם לעכב את ההתחממות הגלובלית. הוא סיים את נאומו בקריאה: "זמננו אוזל!"

עוד על המלך הירוק אפשר לקרוא כאן

הארגון לחקלאות אורגנית בישראל מאחל למלך צ'ארלס השלישי שימשיך להוביל מהלכים עולמיים לשמירת הסביבה וקידום ייצור מזון אורגני.

טוּב השדה – הארגון לחקלאות אורגנית, מאגד ומטפח עוסקים אורגניים, מוביל מקצועיות, מדיניות וצריכה, במטרה לקדם חקלאות ותעשייה אורגנית בישראל.

טוּב השדה ניולזטר

בניוזלטר שלנו תמצאו ידע מתחדש בנושאי החקלאות האורגנית, הזמנות לאירועים ועוד…

כיף שבחרת לשמור איתנו על קשר ולקבל עדכונים מעניינים בכל מה שקשור לעולם האורגני; מפגשים, סיורים, תכנים, מאמרים ופוסטים חדשים
דילוג לתוכן