צוות הארגון

און חן

יו"ר מזכירות

אגרונום וכלכלן ממושב באר- טוביה, עוסק בתחום האורגני מעל 20 שנה מזוויות שונות בארץ ובעולם. מייסד ומנכ"ל ר.א.ן מוצרים טריים – חברה העוסקת בשיווק, ייצוא וייבוא של פירות וירקות אורגנים, חקלאי המעבד כ-260 דונם של מטעים אורגנים, סגן נשיא הארגון האורגני של מדינות הים התיכון, ועד לאחרונה מנכ"ל משותף של חברת ביו – פרשי בהולנד העוסקת בשיווק סיטונאי של פירות וירקות אורגנים באירופה. בעבר מנהל בתי האריזה בגוש קטיף, רכז תחום העגבניות בחברת אגרקסקו וקניין הפירות ברשת שופרסל. נשוי ואב לשלושה.

דנה יוסקוביץ'

מנכ"לית

חיה ונושמת אדמה, חקלאות, יזמות ומה שביניהם, עם אש פנימית ליצירת שינוי סביבתי וחברתי במרחב החקלאי. הקמתי מחדש וניהלתי את עמותת 'שבועת האדמה' הפועלת לקידום חקלאות עירונית ופיתוח קהילה בבאר שבע, ובמקביל ריכזתי רשת של יזמים בעמותת ארץעיר הפועלת לקידום קהילה ויזמות בעיר. למדתי מדעי החיים בהתמחות אקולוגיה וסביבה באוניברסיטת בן גוריון, ובמסגרות שונות על חקלאות מקיימת, ניהול ויזמות.

ד"ר יזהר טוגנדהפט

מנהל מקצועי

למדתי מדעי הצמח בפקולטה לחקלאות, מתואר ראשון ועד השלמת הדוקטורט. בעבודת המוסמך חקרתי השפעות קרינה על ענבי יין, ובדוקטורט למדתי ואפיינתי זני זיתים עתיקים בארץ. הצטרפתי לצוות הארגון בשנת 2014 ומאז מלווה את גידולי הפירות למיניהם. את ניסיוני האקדמי אני משלב בהבנת הקשר בין הקרקע ופוריותה, סביבת השורש, הנוף, אינטראקציה עם מועילים ומזיקים בתוך הקרקע ועל נוף העץ והיבול, ותוך הסתכלות על הצמח השלם. בנוסף מלווה את ייצור הקומפוסט לחקלאות האורגנית ומקדם בחינה של יעילות תכשירי הזנה והגנת הצומח במסגרות שונות.

טלי ברנר

רכזת תחום תעשייה, עיבוד מזון וקוסמטיקה בארגון

מהנדסת מזון, בוגרת הפקולטה להנדסת מזון וביוטכנולוגיה בטכניון, עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בעבודה במפעלי מזון ומשקאות. חברת ועדת תקנים של IFOAM הארגון העולמי במשך 12 שנה, יועצת לפתרונות בפיתוח ורגולציה של מוצרים אורגניים מעובדים, מרצה בפקולטה להנדסת מזון, ומרכזת את תחום התעשייה בארגון משנת 1997.

ד"ר איציק שטרן

רופא וטרינר לולים

בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטת מילאנו ודוקטורט באוניברסיטת ברן. ניהלתי את הלשכה הווטרינרית בטבריה, המחלקה הבינלאומית של חברת ביוואק לתכשירים וטרינריים, הקמתי וניהלתי מקצועית אינטגרציה לגידול עופות בהונגריה. מ-1976 וטרינר של משקי עופות בקיבוצים, מושבים והתארגנויות לגידול עופות ו יועץ לחברת תרופות ולחברות לגידול עופות בסין.

עמית ורד

מדריכת גני ירק ופרויקטורית

חברת מושב מיצר, אגרונומית בוגרת הפקולטה לחקלאות. בעשור האחרון עסקתי בפרויקטים חקלאיים מגוונים, גידול ירקות וצמחי תבלין בממשק אורגני, עבדתי כאגרונומית בחוות אורגני גרין של ירוק 2000, ערכתי ניסיונות שדה לרישוי תכשירים אורגנים חדשים להגנת הצומח. למדתי מגוון שיטות חקלאות בת קיימא ממורים בארץ והעולם.

אנג'ליקה אלעזר

מנהלת משרד

אני אמא, אישה ויוצרת. במשך 24 שנים ניהלתי פרויקטים בתחום יבוא, יצוא וסחר בינלאומי ועסקתי בשירות לקוחות ועבודה מול סוכנים בחו"ל. ב-11 שנים האחרונות אני עוסקת בלמידה והתפתחות אישית, קשר בין גוף-נפש-תודעה באמצעות כלים מעולם ה-NLP (מנחה בכירה), מדיטציות, כלים אנרגטיים וקלפים שיצרתי. בנוסף לעבודתי בארגון מלווה אנשים ביצירת שינויים והתחלות חדשות. מאוד מחוברת לתזונה בריאה עם דגש לתזונה אורגנית, אוהבת לעבוד עם אנשים ושמחה להיות חלק מהארגון.

לירון יונג

יועצת שיווק

אמא, אורגנית ומנהלת שיווק למעלה מעשור. חיה, נושמת וחוקרת אורח חיים בריא. לאורך השנים עשיתי שיווק למספר מותגים וחברות, ובשנים האחרונות מתמחה במותגים שעוסקים בנישת הוולנס. מתוך חיבור אמיתי ומנוסה בשני העולמות, ותשוקה רבה.

צוות יועצים

עו"ד אורון שוורץ

ייעוץ משפטי ראשוני

מושבניק ומגדל זיתים וצאן, חבר במגן דבורים אדום וחבר ארגון מזה שנים רבות. עם ניסיון של 25 שנה בעריכת דין אני נותן מענה לחקלאים עבור צרכים משפטיים שונים. משרדי עוסק במיטיגציה, ניהול סכסוכים וארכאות משפטיות, ואנו עובדים מול אגודות שיתופיות, רשות המים, המשרד לאיכות הסביבה ועוד.

אביב ייעוץ עסקי

הלוואות ופיצויים

החברה עוסקת בהגשות לקרן ערבות המדינה והלוואות מקרנות אחרות.  לחברה ניסיון רב שנים בעבודה עם עסקים מהמגזר החקלאי, עליה קיבלנו המלצות חמות ומחירים נוחים ביחס לשוק. ההתקשרות בינינו כוללת הנחה מיוחדת לחברי וחברות ארגון טוב השדה. לקבלת פרטים נוספים ולבדיקת היתכנות ראשונית ללא עלות, השאירו פרטים בלינק, וציינו כי אתם חברים בטוב השדה: https://lp.aviv-ebc.co.il/lp-2-3/

חברת יחסים פיננסיים, עומר רביב

ייעוץ פיננסי ראשוני

חברת ייעוץ ובקרה המתמחה בפעילות בנקאית מורכבת ועוסקת בליווי חברות בבנקאות עסקית ומסחרית, מלווים כ 300- חברות מול הבנקים בתחומים שונים כמו הפחתת עלויות בבנק, הסרת שעבודים, חישובי ריבית, המרות מטבע, ריביות, אשראי ועוד.

כיף שבחרת לשמור איתנו על קשר ולקבל עדכונים מעניינים בכל מה שקשור לעולם האורגני; מפגשים, סיורים, תכנים, מאמרים ופוסטים חדשים
דילוג לתוכן